Радионица креативног писања

Радионица креативног писања Основне школе "Момчило Живојиновић" подразумева опсежан план рада са ученицима склоним писању. Пројекат нуди ученицима другачији приступ личном књижевном усавршавању, могућност интрепретације и изражавања слободног критичког размишљања. Подстицајно и самоуверено реаговање деце на различите ситуације, стилска увежбавања, са што више писања и маштања резултирају најразличитијим идејама. Радионица се за ове три године колико постоји, обогатила поезијом, детективским, страшним, љубавним, фантастичним причама и  занимљивим пародијама.

Ове школке године, ученике смо поделили у две групе: ниже разреди и пети разред у једној су групи док су виши разреди у другом термину. Радионица се одржава једном недељно или више пута у складу са захтевима и потребама ученика. Термин брижљиво уклапамо у њиховне редовне и свакодневне обавезе са искреном намером да се ученици пишући одморе, забаве, подстакну своје склоносте и развију таленте.

О детаљима рада Радионице креативног писања можете се информисати у школкој библиотеци, на сајту наше школе као и фб страници Библиотека "Момчило Живојиновић".

Чекамо вас!

pssst pisemo sasocial facebook push