Школска 2013/2014

m 1491

ЂАК ГЕНЕРАЦИЈЕ - Новак Ђукић 8/3

Новак Ђукић 8/3 је свестрани младић. Запажене резултате постизао је како у школским тако и у ваншколским активностима. Успешно је завршио основну Музичку школу "Стеван Христић"у Младеновцу. Овај млади кларинетиста oсвајо је награде и признања на општинским и интернационалним такмичењима. Бави се и сликањем и цртањем. Учествовао је на многим радионицама, као што су - рецикловашар, сликање песком, израда накита, осликавање мурала... Већ четири године заредом иде на Ликовну колонију „Грза“. Прошле године је одржана изложба на којој је изложио своје ауторске радове. О школским постигнућима овог свестраног младића говоре следећи резулатати :

ГРАДСКА ТАКМИЧЕЊА:
7. разред, Биологија,2. место
8. разред, Географија, 2. место; Хемија, 2. место

ОПШТИНСКА ТАКМИЧЕЊА
5. разред, Историја- 1. место
6. разред, Историја- 1.место; Физика- 3. место
7. разред, Биологија- 1. место; Хемија- 1. место; Историја- 2. место; Географија- 2. место; Физика- 3. место
8. разред, Хемија- 1. место; Историја- 1. место; Математика- 2. Место; Географија- 2. место; Биологија- 2. место; Физика- 3. Место; Српски језик- 3. место