BANERLEVO BANERyoutubecrveni BANERfacebook BANERtviterzeleni

Главни мени

ШKOЛA

mircic
grovana
vreme znanja

Дан школе

17434522 1478117292222238 8611166259088124930 o

Наредне недеље почињемо да обележавамо Дан школе. Подсећамо све мале и велике Момчиловце шта нас то лепо чека у наредним данима!

27.03.2017. у 18 часова, ПРИРЕДБА ЗА ПРЕДШКОЛЦЕ (Центар за културу)

30.03. 2017. у 18 часова, СПОРТСКИ ДАН (Спортски центар)

31.03.2017. у 12 часова, МОМЧИЛОВЦИ ПЕВАЈУ ХИТОВЕ (Центар за културу)

01.04.2017. од 9 до 14 часова, САЈАМ НАУКЕ (мала сала ОШ МЖ)

01.04.2017. у 10 часова, РЕВИЈАЛНИ ЕКИПНИ ТУРНИР У ШАХУ (мултимедијална учионица и кабинет за музичко)

03.04.2017. у 12 и 17 часова, СВЕЧАНА АКАДЕМИЈА И ДОДЕЛА ДИПЛОМА (Центар за културу)

04.04.2017. у 17 часова, ДАН ШКОЛЕ (мала сала ОШ МЖ)

Општинско такмичење из српског језика и језичке културе

srpski

Дана 18. марта 2017. године, у просторијама наше школе је одржано Општиснко такмичење из српског језика и језичке културе. Ученици који су изборили пласман на Градско такмичење су:

5.разред:
1. Мина Симеуновић 5/7
2. Софија Лукић 5/6

6. разред
2. Марија Танацковић  6/4
3. Николина Ивковић 6/1
3. Даница Вујић 6/2

8.разред
3. Вук Обрадовић 8/1

Школско такмичење из области ликовне културе

ik likovni 1(1)
 
На школском такмичењу из области ликовне културе, "Мали Пјер", у организацији Министарства просвете, науке и технолошког развоја и Пријатеља деце Србије, које је одржано 28.2. 2017. постигнути су следећи резултати:

Блажић Милица, 8/2 - прво место
Ванић Тијана, 8/1 - прво место

Јекић Лука, 8/2 - друго место
Нина Недељковић, 8/2 - друго место

Младен Миловановић, 8/2 - треће место
Дуња Ратковић, 8/2 - треће место.

Сви пласирани ученици учествују на општинском такмичењу, које ће се одржати крајем марта.

Коначан пласман са Општинског такмичења из математике

matematika 

Након састанка Градског актива математичара за град Београд, на коме су одређене квоте и распоред награда, а након састанка Општинског актива у Младеновцу, ево листе награђених ученика наше школе:

ТРЕЋИ РАЗРЕД:
1. Лана Марковић –  I место
2. Сава Угриновић – II место
3. Неда Петровић –  II место
4. Петар Зиројевић – II место
5. Марија Радовановић – III место
6. Александар Василић – III место
7. Јакша Ђурђевић – III место
8. Петар Крстић – III место
9. Богдан Рудовић – III место
10. Елена Александрић – III место
11. Нађа Радуновић – III место
12. Сташа Каралеић - похвала
13. Павле Његовановић - похвала
14. Тамара Павловић - похвала
15. Маша Милојкић - похвала
16. Вук Кулпинац - похвала


ЧЕТВРТИ РАЗРЕД:
1. Лана Матић – I место
2. Теодора Капетановић – II местоп
3. Лола Обрадовић – III место
4. Ема Бркић - похвала
5. Николин Јокић - похвала
6. Игњат Маричић - похвала
7. Стефан Вучић - похвала
8. Јелица Јовановић - похвала
9. Ленка Јовичић - похвала
10. Патер Радивојевић – похвала


ПЕТИ РАЗРЕД:
1. Павле Марковић – II место
2. Јана Каралеић – III место


ШЕСТИ РАЗРЕД:
1. Исидора Петровић – II место
2. Реља Глишић – III место
3. Марија Дрча – III место
4. Арсеније Павловић – похвала


СЕДМИ РАЗРЕД:
1. Николина Глишић – II место
2. Петар Николић – III место


ОСМИ РАЗРЕД:
1. Лука Гојковић – I место
2. Мина Давидовић – II место
3. Јована Стајић – III место

Општинско такмичење из ТиО

tehničko

На општинском такмичењу из Техничког и информатичког образовања, које је одржано у суботу 11.03. 2017. год. у ОШ "Свети Сава" у Младеновцу, ученици наше школе су остварили следеће резучтате:

5. разред
Милица Радовановић 5/5 1. место

6. разред
Марија Максимовић  6/3 1. место

7. разред
Хана Никетић 7/7 1. место
Алекса Деспотовић 7/7 2. место
Селена Дедић 7/4 3. место

8. разред
Јован Мосуровић 8/7 1. место
Матеја Тошаковић 8/6 2. место

Бродо моделарство
Уна Максимовић 8/1 2. место

Ауто моделарство
Алекса Вучковић 7/3 3. место

Честитамо, Момчиловци, на изузетном успеху !!!

Општинско такмичење из географије

geos

Резултати Општинског такмичења из географије:

7. разред:
1. Петар Николић, 1. место (91 бод)
2. Николина Глишић 2. место (88 бодова)
3. Милош Голочевац 2. место (84 бода)
4. Мина Блажић 2. место (83 бода)
5. Стефан Срећковић 2. место (83 бода)
6. Селена Дедић 3. место (79 бодова)
7. Радека Анита 3. место (76 бодова)

8. разред:
1. Николија Радовић 3. место (76 бодова)
2. Алекса Степић 3. место (71 бод)

Ученици који су освојили прво и друго место су се пласирали на Градско такмичење.

Календар

No event in the calendar
пон уто сре чет пет суб нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31